PRODUKTY
PARTNERI
Partner1
FACEBOOK

KV-1 Panzer 2.4 GHz 6mm BB Airbrush

AKCIA
KV-1 Panzer 2.4 GHz 6mm BB Airbrush
KV-1 Panzer 2.4 GHz 6mm BB Airbrush
VÝROBCA MODELU: TORRO
OBJEDNÁVACÍ KÓD: 1112403551
MIERKA:1:16
MATERIAL: KOMBINOVANE (KOV/PLAST)
VÁHA: 6.5 kg
ROZMERY (D x Š x V):42.5 x 20.6 x 17 cm
DOSTUPNOSŤ: EXTERNÝ SKLAD
VÝROBCA STROJA:KIROVETS
CENA 292,00€ 299,00€

KV-1 Panzer 2.4 GHz 6mm BB Airbrush

RC model tanku s elektrickým pohonom verne simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňují jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Diaľkovo je riadené aj otáčanie veže a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Simuláciu dopĺňa zvukový modul imitujúca zvuk motora a generátor dymu. Dlhá doba jazdenia je zabezpečená akumulátorom Ni-MH s kapacitou 2000 mAh.

Množstvo kovových dielov a airbrush striekaný povrch s realistickou patinou. RC súprava pracujúca v pásme 2,4 GHz umožňujúca jazdiť viacerým modelom bez obmedzenia s hľadaním voľného kanálu.

Model je určený na jazdu v miestnosti a vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model nie je hračka, vyžaduje údržbu a je určený pre modelárov starších 14 rokov.
 

doba jazdenia: do 60 min.
doba nabíjania akumulátora: cca 6 hod.
kovová vaňa šasi
kovové prevodovky
kovová hlaveň


Balenie obsahuje: 
- hotový model
- vysielač 2,4 GHz
- pohonný akumulátor 7,2 V 2000 mAh
- sieťovú nabíjačku 
- fľaštičku dymovej tekutiny
Green Airbrush