PRODUKTY
FACEBOOK

Classic Model CarsŠpičkový výrobca autentických replík - modelov aut, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou a precíznymi detailami.

CMC sa tiež zaviazala k používaniu správnych materiálov najvyššej kvality. Mnohé časti sú vyrobené z nerezovej ocele alebo medi drahý, a miniatúrne telo je pokryté v autentickom svetovej farbou. Podobne, sedadlá sú potiahnuté pravou kožou alebo textilných a trup je pekne kobercom, ak je originál, takže vyzdobený.

Tam je toľko uznanie svojich modelov automobilov, ktoré CMC prijíma ocenenie a vyznamenanie každý rok. Vskutku, CMC má bolesti na plavidlá, každý nový model, k spokojnosti svojich fanúšikov. Očakávania od fanúšikov a zákazníkov, v poradí, motivovať inžinierov a zamestnancov CMC vyniknúť v tom, čo robia, a investovať veľa energie do vývoja nových miniatúr. Naozaj, nič nemôže byť výnosnejšie ako ocenenie zo strany zákazníkov.

Vzhľadom k tomu, továreň CMC bola založená v Číne v roku 1995, jej inžinieri a zamestnanci sú integrované s nemeckou precíznosťou a čínskej remeselné do harmonického syntézy. Priemerná CMC miniatúrne auto, či už v mierke 1:12 a 1:18 bol ručne zostavený zo stoviek, vo väčšine prípadov dokonca viac ako 1000 dielov.

Zobraziť:
Zoradiť podľa: Názov Cena
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka: