EC665 Eurocopter Tiger Luftwaffe 98+26
| Výrobca modelu: | Air Force One |
| Objednávací kód: | AF1-0113A |
| Mierka: | 1:72 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Registračné číslo: | 98+26 |
| Rozmery: | 19.6×18.1×5.3 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | Luftwaffe |
| Výrobca lietadla: | Eurocopter |
52,00 €
Predobjednávka - dostupnosť potvrdíme
Popis produktu
Kvalitný kovový model helikoptéry EC665 Eurocopter Tiger Luftwaffe 98+26. Ide o detailne a precízne spracovaný model podľa reálnej helikoptéry. Model je balený v pene a papierovej krabici.