PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely Príslušenstva k traktorom

Kvalitný model príslušenstva k traktorom

Traktor patrí k životu na dedine a aj v okrajových štvrtiach mesta, kde sa venujú ľudia poľnohospodárstvu. Preto práve modely príslušenstva traktorov sú oblasťou, ktorej sa venujú ako zberatelia modelov tak aj fanúšikovia agrotechniky.

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Práve modely traktorov sú často prvými kúskami v zbierkach, ku ktorým si zberatelia vytvárajú špecifický vzťah. Modely traktorov sú častým darčekom pre deti, s ktorými sa zo začiatku hrajú a až  neskôr sa stávajú exponátmi v zbierkach. Práve vďaka takémuto progresu je vzťah majiteľov modelov traktorov k týmto modelom oveľa osobnejší a bližší.

Vďaka vytvoreniu vzťahu s prvotnými modelmi je veľa zberateľov modelov traktorov a práve na splnenie ich priania po dokonalej a rozsiahlej zbierke je zameraná naša ponuka.

Modely príslušenstva traktorov od Models Navigator

Na trhu sa nachádza viacero predajcov so širšou alebo užšou ponukou modelov traktorov. My v MODELS NAVIGATOR si myslíme, že patríme k tým najkvalitnejším.

V našej ponuke sa nachádzajú kovové ako aj plastové modely príslušenstva  traktorov s dokonalým spracovaním a vo výbornej kvalite. Ponúkame modely traktorov všetkých svetových značiek. Takže z našej ponuky si vyberie skoro každý. Je tu mnoho modelov, pluhov, brán, kultiv=atorov, sejacích strojov, sejačiek, sadzačov, zberacích vozov, vlešiek, prívesov, návesov, špeciálnych zariadení, kombinátorov a iné.

Ponúkame modely traktorov značiek ako: John Deer, Lamborghini, Same Iron, Big Bud, Carrago, Claas, Champion, David Brown, Fendt, Lemken, Ferabolli, Fiegel, Joskin, Kuhn,  a mnohé ďalšie značky. Model traktoru samozrejme ponúkame samostatne alebo s doplnkami. Pri doplnkoch sa jedná o rôzne druhy agrotechniky, prívesy alebo aj modely rôzneho nákladu, aby vaše modely prúislušenstva  traktorov pôsobili čo najviac realisticky.

Pokiaľ ste si však v našej ponuke modelov traktorov aj napriek jej šírke a zastúpení značiek nevybrali ten správny kus, ktorý chýba v našej zbierke, tak nezúfajte. Pokiaľ nám napíšete, o ktorý konkrétny model  príslušenstva traktoru máte záujem určite vynaložíme všetko úsilie, aby sme ho pre vás zohnali. Na tento účel využije celú našu sieť domácich aj zahraničných dodávateľov.

Tak už vám nič nebráni kúpe vášho vysnívaného modelu príslušenstva k  traktoru.