Boeing 757-200 Air 2000
| Výrobca modelu: | Inflight 200 |
| Objednávací kód: | IF7521023A |
| Mierka: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Registračné číslo: | G-OOOD |
| Rozmery: | 23.7×19×6.9 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | Air 2000 |
| Výrobca lietadla: | Boeing |
124,90 €
Nie je skladom
Popis produktu
Kvalitný kovový model civilného lietadla Boeing 757-200 Air 2000 v bielom prevedení. Ide o detailne a precízne spracovaný model podľa reálneho lietadla. Balenie modelu obsahuje stojanček, anténky a odnímateľný podvozok, vďaka ktorému si viete model vystaviť v rôznych polohách.