Boeing 777-300 ANA "Pokemon 2011 Peace Jet"
| Výrobca modelu: | JC Wings |
| Objednávací kód: | EW2773001A |
| Mierka: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Registračné číslo: | JA754A |
| Letecká spoločnosť: | ANA |
| Výrobca lietadla: | Boeing |
139,90 €
Nie je skladom
Popis produktu
Kvalitnuý, detailne spracovaný model lietadla Boeing 777-300 ANA "Pokemon 2011 Peace Jet" s klapkami dolu v mierke 1:200. Balenie obsahuje stojanček.