PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely vozidiel Ambulancie

Náš eshop MODELS NAVIGATOR vám ponúka jedinečne kovové modely aut ktoré pomáhaju zachraňovať ludské životy v reálnom svete. Kovové modely sanitiek, Záchrannej služby, Ambulancie. sú modely s detailným prevedením interiéru, su vo verzii modelu na podstavci, alebo s otváracími kapotami a dverami a podrobné vypracovanie motorickej časti. Máme jedinečné a exkluzívne automodely, a ponúkame aj limitované edície. Kvalitné vyhotovenie a precízne vypracovanie detailov podľa skutočného auta.

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Kvalitné kovové modely sanitiek, ambulancie, záchrannej služby

 Kovové modely, plastové modely a resinové modely nájdete u Nás za najlepšie ceny na trhu.

Model auta sanitka, ambulancia alebo automodel  záchrannje službyje miniatúrna reprezentácia skutočného automobilu. Slovo „model“ oddeľuje tieto mini repliky od hračiek. Znamená to požadovanú zostavu alebo pokus o presné vykreslenie skutočného vozidla v menšej veľkosti. Presné detailné miniatúry sú vyrábané špeciálne pre dospelých, či už ako dekoratívny doplnok alebo zberateľský kúsok.                                                                                            

Miniatúrne modely áut sa po prvý krát objavili v rovnakej dobe ako skutočné automobily – najskôr v Európe a neskôr v Spojených štátoch. Dodnes sú tieto miniatúry obľúbeným zberateľským kúskom.