PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely Vrtuľníkov

Náš slovenský eshop ponúka modely vrtulníkov pre zberateľov a nadšencov miniatúr lietadiel. Všetky kovové vrtulníky sú kvalitné a autentické od svetoznámych výrobcov.

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Vrtulníky - kvalitné zberateľské kúsky

Prinášame stále nové, zaujímavé a exkluzívne vrtulníky pre skutočne veľkú zbierku. Zároveň vám budeme pravidelne prinášať nové informácie o lietadlách a strojoch, technické špecifikácie lietadla a informácie o leteckých spoločnostiach. Naše modely vrtulníkov sú kvalitné zberateľské predmety. Či je váš záujem komerčný, vojenský či pracovný a profesionálny, ponúkame širokú škálu modelov lietadiel. Prezrite si príslušný model vrtulníku v našom katalógu aj s podrobnými informáciami týkajúcimi sa daného lietadla.

Modely vrtulníkov od MODELS NAVIGATOR

Ktokoľvek sa môže teraz zapojiť do sveta modelov vrtulníkov. Obzvlášť nadšení sú však začínajúci piloti a milovníci historických lietadiel. Každý model vrtulníka má pôsobivé, autentické povrchové detaily. Historické vrtulníky majú v sebe príbeh a pri ich skladaní, pocítite kus histórie aj vy. Keď hľadáte dokonalú stavebnicu modelu lietadla, mali by ste sa najskôr rozhodnúť, akú skúsenosť chcete zažiť.

Hľadáte spôsob ako dať dohromady 100 ks historicky autentické vrtulník? Hľadáte niečo jednoduchšie pre voľný čas s deťmi? Plánujete kúpiť model vrtulníka ako darček pre profesionálneho letca? U nás nájdete modely vrtulníkov pre všetkých fanúšikov týchto strojov. Kovové modely vrtulníkov od svetových výrobcov. V ponuke máme všetky mierky, rôzne kategórie a hlavne pre vás aj limitované série. Stačí si len vybrať.