PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely motoriek

Kovové modely motoriek pre zberateľov

Motocykel je hlavne pre chlapcov symbolom slobody voľnosti. Hoci často pri dospievaní a tým ako chlapci stárnu záujem o motocykle opadá. Skoro každý chlap sa pri pohľade na motorku zasníva a spomína či už na detsvo alebo si predstavuje neprebádané diaľky kam by sa najradšej vybral.

      
Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Pokiaľ však dobrodružná povaha nie je vašou prednosťou a plocha garáže alebo obsah bankového účtu vám nedovoľujú vlastniť skutočný motocykel, práve pre vás sú určené modely motoriek. Hoci si na nich človek nemôže zajazdiť a užiť si vietor vo vlasoch, svojou kvalitou spracovania predstavujú verné kópie reálnych jednostopých tátošov.

modely motoriekModely motoriek od MODELS NAVIGATOR

Modely motoriek sa na trhu odlišujú nie len mierkou, ale často krát aj kvalitou. My v MODELS NAVIGATOR sa zameriavame iba na vysoko kvalitné kovové modely motoriek v čo najdokonalejšom prevedení.

V našej ponuke sú všetky najslávnejšie modely motoriek či už z histórie až po najaktuálnejšie novinky. V ponuke sú aj niektoré modely motoriek, ktoré sa nedostali do sériovej výroby alebo zostali iba vo forme konceptov. Tieto modely majú veľkú zberateľskú hodnotu a tomu bohužiaľ zodpovedá aj ich cena.

Kovové modely motoriek v rôznych mierkach od svetových výrobcov modelov

Ponuka našich skladových zásob je síce obmedzená, ale pokiaľ ste na našom e-shope nenašli konkrétny model motocykla, ktorý chýba vo vašej zbierke neváhajte nás kontaktovať. Vďaka našej sieti overených a profesionálnych dodávateľov hlavne v zahraničí sa pokúsime zohnať práve váš vysnívaný model motorky.

Tak neváhajte a vyberajte z našej ponuky, tešíme sa na vaše objednávky.