PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely Špeciálnych strojov

V tejto kategórii nájdete špeciálne a jedinečne modely strojov - zariadení od rozličných výrobcov. Jedinečnosť modelov je aj v ich minimálnom množstve a dokonalom spracovaní.

 Kovové modely, plastové modely, snap-fit modely a resinové modely nájdete u Nás za najlepšie ceny na trhu.

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Špeciálne modely - jedinečné zberateľské kúsky

Prinášame stále nové, zaujímavé a exkluzívne modely pre skutočne veľkú zbierku. Zároveň vám budeme pravidelne prinášať nové informácie o špeciálnych modeloch a strojoch, technické špecifikácie zariadení a informácie o výrobcoch a spoločnostiach. Naše modely špeciálnych strojov sú kvalitné zberateľské predmety. Či je váš záujem komerčný či pracovný a profesionálny, ponúkame širokú škálu modelov špeciálnych strojov od svetoznámych výrobcov ako JCB, Komatsu, Terex a iné. Prezrite si príslušný špeciálneho stroja v našom katalógu aj s podrobnými informáciami týkajúcimi sa daného stroja.                                                                                                                                                                                                   

Špeciálne modely od MODELS NAVIGATOR

Ktokoľvek sa môže teraz zapojiť do sveta modelov strojov. Obzvlášť nadšení sú však začínajúci zberatelia a milovníci exkluzívnych modelov strojov. Každý špeciálny model má pôsobivé, autentické povrchové detaily. Špeciálne  modely majú v sebe príbeh a pri ich skladaní, pocítite kus histórie aj vy.  Kovové modely, plastové modely, snap-fit modely a resinové modely nájdete u Nás za najlepšie ceny na trhu.