PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely Stavebnej techniky

Kovové modely stavebnej techniky v rôzných mierkach, od svetových výrobcov v dokonalom prevedení replík podla skutočných strojov. Výhradne zastúpenie pre ROS, Universl Hobbies, a JOAL - pre Vás v špecialnych cenách!

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Stavebná technika a stroje patria k životu na stavbe a aj pri budovaní ciest, dialníc a  mesta, kde sa venujú ľudia stavebníctvu. Preto práve modely bágrov, nakladačov, buldozérov, domiešavaćov, nákladných áut, mini rýpadiel, žeriavov , asfaltérov a iných sú oblasťou, ktorej sa venujú ako zberatelia modelov tak aj fanúšikovia satavebnej techniky.

Práve modely stavebnej techniky  sú často prvými kúskami v zbierkach, ku ktorým si zberatelia vytvárajú špecifický vzťah. Modely bágrov, buldozérov, nakladačov, a iných sú častým darčekom pre deti, s ktorými sa zo začiatku hrajú a až  neskôr sa stávajú exponátmi v zbierkach. Práve vďaka takémuto progresu je vzťah majiteľov modelov traktorov k týmto modelom oveľa osobnejší a bližší.

Vďaka vytvoreniu vzťahu s prvotnými modelmi je veľa zberateľov modelov stavebných strojov a práve na splnenie ich priania po dokonalej a rozsiahlej zbierke je zameraná naša ponuka.

Modely stavebnej mechanizácié od Models Navigator

Na trhu sa nachádza viacero predajcov so širšou alebo užšou ponukou modelov traktorov. My v MODELS NAVIGATOR si myslíme, že patríme k tým najkvalitnejším.

V našej ponuke sa nachádzajú kovové ako aj plastové modely strojov a stavebnej mechanizácie s dokonalým spracovaním a vo výbornej kvalite. Ponúkame modely traktorov všetkých svetových značiek. Takže z našej ponuky si vyberie skoro každý.

Ponúkame modely strojov značiek ako: JCB, Fiat, New Holland,  Komatsu, Volvo, Akerman, a mnohé ďalšie značky. Model stavebnej mechanizácie samozrejme ponúkame samostatne alebo s doplnkami. Pri doplnkoch sa jedná o rôzne druhy prívesov, návesov, alebo aj modely rôzneho nákladu, aby vaše modely mechanizácie na stavbe pôsobili čo najviac realisticky.

Pokiaľ ste si však v našej ponuke modelov stavebnej techniky aj napriek jej šírke a zastúpení značiek nevybrali ten správny kus, ktorý chýba v našej zbierke, tak nezúfajte. Pokiaľ nám napíšete, o ktorý konkrétny model stroja máte záujem určite vynaložíme všetko úsilie, aby sme ho pre vás zohnali. Na tento účel využije celú našu sieť domácich aj zahraničných dodávateľov.

Tak už vám nič nebráni kúpe vášho vysnívaného modelu stavebnej mechanizácie.