PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely Bagrov

Kvalitný model bagra

Bager patrí k životu na stavbe a je súčasťu výstavby dialníc, ciest a obytnych budov. Rpvnako sa použiva na presuny zeminy, výkopové práce, ale ja buracie pŕace. Bagre delíme na pásove, kolesové, samochodné a nosené.  Preto práve modely bágrov sú oblasťou, ktorej sa venujú ako zberatelia modelov tak aj fanúšikovia stavebnej techniky.

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Práve modely bágrov sú často prvými kúskami v zbierkach, ku ktorým si zberatelia vytvárajú špecifický vzťah. Modely bágrov sú častým darčekom pre deti, s ktorými sa zo začiatku hrajú a až  neskôr sa stávajú exponátmi v zbierkach. Práve vďaka takémuto progresu je vzťah majiteľov modelov bágrov k týmto modelom oveľa osobnejší a bližší.

Vďaka vytvoreniu vzťahu s prvotnými modelmi je veľa zberateľov modelov bágrov a práve na splnenie ich priania po dokonalej a rozsiahlej zbierke je zameraná naša ponuka.

Modely bágrov od Models Navigator

Na trhu sa nachádza viacero predajcov so širšou alebo užšou ponukou modelov bagrov . My v MODELS NAVIGATOR si myslíme, že patríme k tým najkvalitnejším.

V našej ponuke sa nachádzajú kovové ako aj plastové modely bágrov s dokonalým spracovaním a vo výbornej kvalite. Ponúkame modely traktorov všetkých svetových značiek. Takže z našej ponuky si vyberie skoro každý.

Ponúkame modely traktorov značiek ako: CAT, FIAT, Hitachy, Lamborghini, a mnohé ďalšie značky. Model bagra samozrejme ponúkame samostatne alebo s doplnkami. Pri doplnkoch sa jedná o rôzne druhy značiek, prekážok,  alebo aj modely rôzneho nákladu, aby vaše modely bagrov pôsobili čo najviac realisticky.

Pokiaľ ste si však v našej ponuke modelov bagrov aj napriek jej šírke a zastúpení značiek nevybrali ten správny kus, ktorý chýba v našej zbierke, tak nezúfajte. Pokiaľ nám napíšete, o ktorý konkrétny model bágra máte záujem určite vynaložíme všetko úsilie, aby sme ho pre vás zohnali. Na tento účel využije celú našu sieť domácich aj zahraničných dodávateľov.

Tak už vám nič nebráni kúpe vášho vysnívaného modelu bagra, alebo pásového rýpadla.