PRODUKTY
PARTNERI
Partner1
FACEBOOK

Štartovací set Nextgeneration Detektív Tom

AKCIA
Štartovací set Nextgeneration Detektív Tom
Štartovací set Nextgeneration Detektív Tom
VÝROBCA MODELU: ROCO
OBJEDNÁVACÍ KÓD: 51401
MIERKA:1:87
MATERIAL: KOMBINOVANE (KOV/PLAST)
VÁHA: 2.9 kg
DOSTUPNOSŤ: SKLADOM
CENA 99,90€ 149,00€

Štartovací set Nextgeneration Detektív Tom

Interaktívny set lokomotívy, dvoch vozňou, elimpsovitej železničnej trate s tromi označenými stanovištiami, adaptérom a kodom pre príhlasenie do WiFi. Tématicke obdobie mašinky Nemecko 1994. Na stiahnutie je tematicke zameranie a pribeh detektíva Toma, kde plníte rôzne úlohy ako mladý detektív, následne po splnení postupujete do ďalšieho levelu. Po každom leveli sa odomkne aj voľná hra na čas a úlohy pre viacero hráčov. Môžete si vyberať typ mašinky pomalú - parnú, stredne rýchlu, alebo tu najrýchlejšiu. Všetko ovládate cez tablet, alebo smartfon v prostredi vytvoreného pre deti, ale aj pre dospelých.

Tento jedinečný nastroj vedie deti k poznávaniu, manuálnym zručnostiam, komunikácii v cudzích jazykoch a kreativite. Využitie Nextgeneration je možné využívať pri vyučovaní zemepisu, dejepisu, cudzích jazykov a výtvarnej výchove. Aplikačne prostredie tvoria dve rozdielne príbehy, ktoré sú inovatívne prispôsobene detskej povahe a fantázií.

Ovládanie je prostredníctvom tabletu, alebo Smartfon (iOS, alebo Android), veľmi inovatívne poňatie hry ktorá ma zacieľ vzdelávať a hravou formou prepájať jednotlivé kompetencie.  Program je voľne stiahnuteľný, deťom umožňuje si vytlačiť predpripravené budovy, postavičky, zariadenia, meniť tvar a dizajn vláčika, prípadne navrhnúť úplne nové dizajnové poňatie. Kreativite a fantázii sa v tomto projekte medze nekladú.  Súčasťou je interaktívna lokomotíva s wifi routrom, 2 prípojne vozne, dráha 135x91cm, adaptér, licenčná karta. Súčasťou je aj interaktívny softvér pre mobilné zariadenia tablet - smartfón s tromi základnými príbehmi a k dispozícii niekoľko rozšíriteľných setov.

 Viac: www.nextgeneration.eu