Boeing 727-25 Eastern Air Lines
| Výrobca modelu: | Inflight 200 |
| Objednávací kód: | IF721EA0426 |
| Mierka: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Registračné číslo: | N4556W |
| Rozmery: | 20.3×16.5×5.2 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | Fly Eastern Air Lines |
| Výrobca lietadla: | Boeing |
115,00 €
Predobjednávka - dostupnosť potvrdíme
Popis produktu
Kvalitný kovový model lietadla. Model je balený v molitanovej výplni a v papierovej krabici. V balení je kovový stojanček a magnetický podvozok.