Boeing 727-25 Eastern Air Lines
| Model manufacturer: | Inflight 200 |
| Order code: | IF721EA0426 |
| Scale: | 1:200 |
| Material: | Combined (Metal / Plastic) |
| Weight: | 0.9 kg |
| Registration number: | N4556W |
| Dimensions: | 20.3×16.5×5.2 cm (L×W×H) |
| Air company: | Fly Eastern Air Lines |
| Aircraft manufacturer: | Boeing |
115,00 €
Pre-Order - we will confirm availability
Product description
High-quality metal model of the aircraft. The model is packed in foam padding and a paper box. The package includes a metal stand and magnetic landing gear.