Boeing 777-200ER All Nippon Airways "Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Livery"
| Výrobca modelu: | JC Wings |
| Objednávací kód: | SA2027 |
| Mierka: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Registračné číslo: | A745A |
| Rozmery: | 31.9×30.5×9.4 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | ANA All Nippon |
| Výrobca lietadla: | Boeing |
121,90 €
Nedostupný produkt
Popis produktu
Kvalitný kovový model lietadla Boeing 777-200ER All Nippon Airways v "Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Livery" prevedení. Ide o detailne a precízne spracovaný model podľa reálneho lietadla Boeing 777. Balenie obsahuje odnímateľný stojan, pristávací podvozok a plastové anténky.