Gulfstream G-V Japan Coast Guard
| Výrobca modelu: | JC Wings |
| Objednávací kód: | LH2297 |
| Mierka: | 1:200 |
| Materiál: | Kov |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Registračné číslo: | JA501A |
| Rozmery: | 14.5×14.2×3.9 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | Japan Coast Guard |
| Výrobca lietadla: | Gulfstream |
83,00 €
Predobjednávka - dostupnosť potvrdíme
Popis produktu
Kvalitný kovový model lietadla Gulfstream G-V Japonskej pobrežnej stráže. Model je balený v papierovej krabici aj so stojančekom. Model obsahuje antény a podvozok.