PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely autobusov

Exkluzívne legendárne modely autobusov

Kvalitné kovové modely autobusov si môžete zakúpiť vďaka nášmu eshopu. Ponúkame široký výber rôznych modelov áut, lietadiel, agro techniky a pod. Najobľúbenejšie zberateľské kúsky sú autá a autobusy.

      
Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

 

V Londýne sa autobusy používajú od roku 1829 zo stanice Paddington do centra Londýna. Autobusy mali v hlavnom meste Modely autobusov - MODELS NAVIGATORAnglicka úspech od samého začiatku. Postupom času prešla autobusová doprava vývojom, no až do roku 2005 boli niektoré z najstarších autobusov stále v pravidelnej prevádzke – napr. Routemaster. Aj tieto modely autobusov nájdete u nás. Môžete si vybrať modely autobusov z ponuky anglických doubledeckerov a rôznych mestských autobusov, historických londýnskych autobusov, ale i dnešných, a mnohé iné. Niektoré modely rozpoznáte z klasických filmov, alebo z vašich dovolenkových ciest. Prvý prototyp Routemaster mal svoj debut v roku 1954. Bol navrhnutý tak, aby nadviazal na úspech svojho predchádzajúceho modelu. Druhý prototyp vstúpil do osobnej dopravy v roku 1956. Bol navrhnutý tak, aby zvládal rôzne úskalia v hlavnom meste.

Modely autobusov od MODELS NAVIGATORModely autobusov od MODELS NAVIGATOR

Všetky naše modely autobusov máme skladom. Sú to vysoko kvalitné a detailné repliky týchto populárnych vozidiel, ktoré môžete mať vystavené aj u vás doma.  Ponúkame skvelý eshop pre skúsených zberateľov i začiatočníkov. Ponorte sa do histórie s našimi modelmi a pospomínajte si na časy, kedy cestovanie autobusmi bolo akési dobrodružstvo, na ktoré sa tešili pre deti i dospelí.