PRODUKTY
PARTNERI
Youtube
FACEBOOK

Modely tankov

 

Sme odborníci na modely tankov

Pokiaľ ste sa rozhodli pre kúpu modelu tanku, ste na správnej adrese. Predajom modelov tankov ako aj inej vojenskej techniky sa venujeme už niekoľko rokov. V našej ponuke nájdete všetky najznámejšie modely tankov, ktoré sa v histórii vyrábali až po najnovšie modely, ktoré patria do výzbroje svetových armád aj v súčasnosti.

Zoradiť podľa: Názov Cena Čas
Stav: Všetky Skladom Najpredávanejšie Novinky   Mierka:
Zobraziť:

Modely tankov v najlepšej kvalite

Tank tento názov pre obrnené pásové vozidlo vznikol ešte v časoch prvej svetovej vojny, kde takéto slovo používali v britskej armáde ako krycie označenie novej zbrane. Od tej doby samozrejme tanky prešli značným vývojom a zmenami.MODELS NAVIGATOR - Modely tankov

Všetky tieto zmeny je najlepšie možné vidieť pri pohľade na modely tankov alebo reálne tanky vo vojenských múzeách. Pokiaľ si však chcete vybudovať vlastné miniatúrne vojenské múzeum je najjednoduchšie siahnuť práve po modeloch tankov.

Samozrejmosťou je kvalita spracovania s dôrazom na presné a hodnoverné detaily. Modely tankov sú zväčša vyrábané z kovu s plastovými doplnkami. Vďaka spracovaniu a použitej kombinácii kovu a plastu na kamufláži sú hodnovernými modelmi tankov, ktoré prekonali v histórii ťažké boje po celom svete.

Modely tankov od MODELS NAVIGATOR

Nákup na našom e-shope je jednoduchý a pohodlný. Pokiaľ si vyberiete model tanku, po ktorom túžite stačí si ho jednoducho objednať. Model pre vás precízne zabalíme a zašleme na vami udanú adresu. Pokiaľ ste v našej ponuke modelov tankov nenašli práve ten, ktorý chýba vo vašej zbierke tankov a bojovej techniky, tak nás neváhajte kontaktovať. Posnažíme sa vďaka našej sieti kvalitných a profesionálnych dodávateľov zohnať ten správny model tanku. Tak nech sa páči, vyberte si z našej ponuky. Modely tankov od MODELS NAVIGATOR