Antonov An225 Mriya Antonov Airlines UR-82060
| Výrobca modelu: | Air Force One |
| Objednávací kód: | AF1-0168A |
| Mierka: | 1:400 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Registračné číslo: | UR-82060 |
| Rozmery: | 22.1×21×4.5 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | Antonov Airlines |
| Výrobca lietadla: | Antonov |
58,00 €
Predobjednávka - dostupnosť potvrdíme
Popis produktu
Kvalitný kovový model nákladného lietadla Antonov An225 Mriya Antonov Airlines UR-82060. Model obsahuje stojan. Model je balený v pene a papierovej krabici.