Antonov An225 Mriya Antonov Airlines UR-82060
| Model manufacturer: | Air Force One |
| Order code: | AF1-0168A |
| Scale: | 1:400 |
| Material: | Combined (Metal / Plastic) |
| Weight: | 0.5 kg |
| Registration number: | UR-82060 |
| Dimensions: | 22.1×21×4.5 cm (L×W×H) |
| Air company: | Antonov Airlines |
| Aircraft manufacturer: | Antonov |
58,00 €
Pre-Order - we will confirm availability
Product description
High-quality metal model of a cargo aircraft Antonov An225 Mriya Antonov Airlines UR-82060. The model includes stand. The model is packed in a foam and paper box.