Antonov An225 Mriya Antonov Airlines UR-82060
| Výrobce modelu: | Air Force One |
| Objednací kód: | AF1-0168A |
| Měřítko: | 1:400 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 0.5 kg |
| Registrační číslo: | UR-82060 |
| Rozměry: | 22.1×21×4.5 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | Antonov Airlines |
| Výrobce letadla: | Antonov |
1 479,00 Kč
Předobjednávka - dostupnost potvrdíme
Popis produktu
Kvalitní kovový model nákladního letadla Antonov An225 Mriya Antonov Airlines UR-82060. Model obsahuje stojan. Model je balen v pěně a papírové krabici.