Boeing 727-25 Eastern Air Lines
| Výrobce modelu: | Inflight 200 |
| Objednací kód: | IF721EA0426 |
| Měřítko: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 0.9 kg |
| Registrační číslo: | N4556W |
| Rozměry: | 20.3×16.5×5.2 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | Fly Eastern Air Lines |
| Výrobce letadla: | Boeing |
2 933,00 Kč
Předobjednávka - dostupnost potvrdíme
Popis produktu
Kvalitní kovový model letadla. Model je balen v molitanové výplni a v papírové krabici. V balení je kovový stojánek a magnetický podvozek.