Boeing 777-300ER ANA All Nippon Airways "Eevee Jet"
| Výrobce modelu: | JC Wings |
| Objednací kód: | SA2057A |
| Měřítko: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 0.9 kg |
| Registrační číslo: | JA784A |
| Rozměry: | 36.9×32.4×9.4 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | ANA All Nippon |
| Výrobce letadla: | Boeing |
3 443,00 Kč
Není skladem
Popis produktu
Kvalitní kovově/plastový model letadla Boeing 777-300ER společnosti Ana Nippon Airways v provedení Eevee Jet. Jedná se o detailně a precizně zpracovaný model podle reálného letadla Balení modelu obsahuje elegantní stojánek, magnetický podvozek a anténky.