Lockheed L188 Electra PSA
| Výrobce modelu: | Inflight 200 |
| Objednací kód: | 188-188 |
| Měřítko: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 0.9 kg |
| Registrační číslo: | N6130A |
| Rozměry: | 17.8×15.2×5.1 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | PSA |
| Výrobce letadla: | Lockheed |
2 802,00 Kč
Na objednávku - dostupnost potvrdíme
Popis produktu
Kvalitní model civilního letadla Lockheed L188 Electra letecké společnosti PSA. Model je balen v polystyrenu papírové krabici. Balení obsahuje stojánek a magneticky odnímatelný podvozek.