Lockheed L188 Electra PSA
| Model manufacturer: | Inflight 200 |
| Order code: | 188-188 |
| Scale: | 1:200 |
| Material: | Combined (Metal / Plastic) |
| Weight: | 0.9 kg |
| Registration number: | N6130A |
| Dimensions: | 17.8×15.2×5.1 cm (L×W×H) |
| Air company: | PSA |
| Aircraft manufacturer: | Lockheed |
109,90 €
On Order - we will confirm availability
Product description
High-quality model of the civil aircraft Lockheed L188 Electra of PSA Airlines. The model is packed in a polystyrene paper box. The package includes a stand and magnetically removable landing gear.