Boeing 777-300ER ANA All Nippon Airways "Eevee Jet"
| Výrobca modelu: | JC Wings |
| Objednávací kód: | SA2057A |
| Mierka: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovane (Kov / Plast) |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Registračné číslo: | JA784A |
| Rozmery: | 36.9×32.4×9.4 cm (D׊×V) |
| Letecká spoločnosť: | ANA All Nippon |
| Výrobca lietadla: | Boeing |
135,00 €
Nie je skladom
Popis produktu
Kvalitný kovovo/plastový model lietadla Boeing 777-300ER spoločnosti ANA All Nippon Airways v prevedení Eevee Jet. Ide o detailne a precízne spracovaný model podľa reálneho lietadla. Balenie modelu obsahuje elegantný stojanček, magnetický podvozok a anténky.