Boeing 777-200ER All Nippon Airways "Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Livery" Flap Down
| Model manufacturer: | JC Wings |
| Order code: | SA2027A |
| Scale: | 1:200 |
| Material: | Combined (Metal / Plastic) |
| Weight: | 1.4 kg |
| Registration number: | A745A |
| Dimensions: | 31.9×30.5×9.4 cm (L×W×H) |
| Air company: | ANA All Nippon |
| Aircraft manufacturer: | Boeing |
152,90 €
Out Of Stock
Product description
High-quality metal model of the Boeing 777-200ER All Nippon Airways in "Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Livery" version. It is a detailed and precisely processed model based on the real Boeing 777. The package includes a removable stand, landing gear and plastic antennas.