Boeing 777-200ER All Nippon Airways "Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Livery" Flap Down
| Výrobce modelu: | JC Wings |
| Objednací kód: | SA2027A |
| Měřítko: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 1.4 kg |
| Registrační číslo: | A745A |
| Rozměry: | 31.9×30.5×9.4 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | ANA All Nippon |
| Výrobce letadla: | Boeing |
3 899,00 Kč
Není skladem
Popis produktu
Kvalitní kovový model letadla Boeing 777-200ER All Nippon Airways v „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Livery“ provedení. Jedná se o detailně a precizně zpracovaný model podle reálného letadla Boeing 777. Balení obsahuje odnímatelný stojan, přistávací podvozek a plastové anténky.