Boeing 757-200 Air 2000
| Výrobce modelu: | Inflight 200 |
| Objednací kód: | IF7521023A |
| Měřítko: | 1:200 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 1.2 kg |
| Registrační číslo: | G-OOOD |
| Rozměry: | 23.7×19×6.9 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | Air 2000 |
| Výrobce letadla: | Boeing |
3 185,00 Kč
Není skladem
Popis produktu
Kvalitní kovový model civilního letadla Boeing 757-200 Air 2000 v bílém provedení. Jedná se o detailně a precizně zpracovaný model podle reálného letadla. Balení modelu obsahuje stojánek, anténky a odnímatelný podvozek, díky kterému si umíte model vystavit v různých polohách.