EC665 Eurocopter Tiger Luftwaffe 98+26
| Výrobce modelu: | Air Force One |
| Objednací kód: | AF1-0113A |
| Měřítko: | 1:72 |
| Materiál: | Kombinovaně (Kov / Plast) |
| Váha: | 0.5 kg |
| Registrační číslo: | 98+26 |
| Rozměry: | 19.6×18.1×5.3 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | Luftwaffe |
| Výrobce letadla: | Eurocopter |
1 326,00 Kč
Předobjednávka - dostupnost potvrdíme
Popis produktu
Kvalitní kovový model helikoptéry EC665 Eurocopter Tiger Luftwaffe 98+26. Jedná se o detailně a precizně zpracovaný model podle skutečné helikoptéry. Model je balen v pěně a papírové krabici.