Gulfstream G-V Japan Coast Guard
| Výrobce modelu: | JC Wings |
| Objednací kód: | LH2297 |
| Měřítko: | 1:200 |
| Materiál: | Kov |
| Váha: | 0.9 kg |
| Registrační číslo: | JA501A |
| Rozměry: | 14.5×14.2×3.9 cm (D׊×V) |
| Letecká společnost: | Japan Coast Guard |
| Výrobce letadla: | Gulfstream |
2 100,00 Kč
Předobjednávka - dostupnost potvrdíme
Popis produktu
Kvalitní kovový model letadla Gulfstream G-V Japonské pobřežní stráže. Model je balen v papírové krabici i se stojánkem. Model obsahuje antény a podvozek.